OSHAD GIDA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

TR EN RU
İTHALAT
İHRACAT
OSHAD GIDA İÇ ve DIŞ TİCARET A.Ş.

"Hedefimizde  kalite var."

Türk ve Rus ortaklar Musa SEYREK-Zacherii KHABAKHU tarafından kurulan OŞHAD GIDA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. her türlü tarım ürününün rusya ve Ukrayna’dan Türkiye’ye ithalatını, aynı zamanda diğer üçüncü ülkelere de ihracatını amaçlamaktadır. Bunun yanısıra OŞHAD GIDA bu ürünlerin yağlı tohum olanlarını  SELİN YAĞ  Gelibolu ve Kemalpaşa tesislerinde işleyerek dünya pazarına sunmayı da hedeflemektedir.

Ham ayçiçek yağı, Ham soya yağı, Ham kanola yağı, Rafine ayçiçek yağı dökme ve her çeşit ambalajlarda, 

Sızma zeytin yağı her boy ambalajlarda, 

Riviyera zeytin yağı herboy ambalajlarda, 

Prina yağı her boy ambalajlarda, 

Ayçiçeği, Kanola, Soya, Aspir, Keten, Ketencik, Mısır özü. Yağlı tohum sınıfında.

Buğday unluk ve yemlik, Arpa, Çavdar, Mısır, Ayçiçek küspesi, Soya küspesi, Buğday kepeği

Mısır grizi, Mısır kepeği yem hammaddeleri sınıfında.

Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden makul fiyatlar sunmak. Alternatif tohum ve ürün çeşitlerini yüksek verimlilikle pazara dahil etmek.Tohumun tarlada başlayan serüvenini kaliteli üretim yöntemleriyle ürünlere dönüştürmek. Müşterilerimize zengin nitelikli hammadde sağlamak. En temel hedeflerimizdir.


OŞAD (OSHAD ) AGRO  Geliştirdiği  kalıcı müşteri memnuniyeti  standardı ile   

Müşterilerine  AYÇİÇEK Yağı  tedariki ve ambalajlı ürünlerinde  Müşteri markası ile opsiyonel Pazar geliştirme avantajı ve rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. 

Pet ve Teneke kutularda ambalaj ve Kolileme yapılan tesisimizde ,el değmeden tam otomatik makinelerde dolum işlemlerimiz gerçekleşmektedir.

İTAHALAT ve İHRACAT  Konularınızda  tam destek alabileceğiniz ve sürekli görüşebileceğiniz departmanlarımızla  taleplerinize cevap vermekteyiz .

Küçük veya Büyük tonajlı siparişleriniz veya Tedarikleriniz için  kapasitemiz ile hizmetinizdeyiz 

OŞAD (OSHAD AGRO )  profesyonel  kadrosu ve dünya geneli  işbirlikteliği yaptığı dostları ile sizlere mutlak memnuniyet sağlayacaktır.